O nas

nasza OFERTA

Nie musimy przekonywać inwestora, że wybór odpowiedniej firmy dekarskiej to jeden z najważniejszch elementów, który ma decydujący wpływ na jakość wykoniania lub naprawy pokrycia dachowego. Postaramy się wyjaśnić dlaczego to nasza firma jest godna zaufnia.
ABCDachy oferuje pełną paletę usług w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych a ponadto napraw dachów oraz docieplenia poddaszy. Na rynku isniejemy od 1999 roku co sprawia, że jesteśmy firmą doświadczoną. Zdobyte doświadczenie daje nam kapitał potrzebny do wykonania nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasza wiedza jest również poparta częstym udziałem w szkoleniach organizowanych przez czołowe firmy produkujące pokrycia dachowe.

Planowanie inwestycji
Bezpłatna wycena inwestycji

Zapewniamy bezpłatną wycenę zarówno wykonawstwa jak i materiałów pokryć dachowych. Nasz specjalista odwiedzając Państwa budowę doradzi właściwe rozwiazania lub podpowie co może być lepsze. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny. Proponujemy również wstępna wycenę na podstawie dostarczonego projektu dachu. Aby ją otrzymać należy wysłać na adres abcdachy@abcdachy.pl dokładne projekty dachu wraz z Państwa preferencjami dotyczącymi rodzaju pokrycia. Zastrzegamy ze wycena ma charakter orientacyjny a jej potwierdzenie moga uzyskać Państwo tylko w trakcie wizyty specjalisy na terenie inwestycji.

Bezpłatne doradztwo w wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego. Na tym etapie sprawdzamy konstrukcję więźby dachowej tzn. poprawność jej wykonania oraz parametry. Do najważniejszych z nich należą: stopień pochyłu dachu, znajdujące się na niej rodzaje płaszczyzn, średnica krokwi oraz długość odstępu między nimi. W przypadku zmiany starego pokrycia może się okazać że konstrukcja wymaga naprawy lub przeróbki.

Sprawdzenie konstrukcji więźby dachowej pozwoli nam wstępnie określić jakie pokrycia możemy zastosować na dachu. Nalezy zwrócic również uwagę na uwarunkowania klimatyczne panujące na danym terenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym
zakresem usług firmy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.